wtorek 21.06.2022
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

23 czerwca (czwartek) odbędą się posiedzenia czterech komisji Rady Miasta Jarosławia.

godz. 8:30 - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji (rozpatrzenie skargi na działalność burmistrza miasta, wolne wnioski),

godz. 9:00 - Komisja Infrastruktury Społecznej (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, sprawy bieżące),

godz. 11:30 - Komisja Infrastruktury Technicznej (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, sprawy bieżące),

godz. 13:00 - Komisja Budżetowa (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, sprawy bieżące).

Posiedzenia komisji odbędą się w sali narad jarosławskiego ratusza (pokój nr 25, II piętro).

Barbara Brzezińska