środa 6.07.2022
Dofinansowanie do zabiegów sterylizacji zwierząt 2022
Dofinansowanie do zabiegów sterylizacji zwierząt 2022

Ruszył program dofinansowania do zabiegów sterylizacji właścicielskich suk i kotek. Dofinansowanie do zabiegu możliwe jest tylko po wcześniejszym wpisaniu i zarejestrowaniu zwierzaka w miejskiej ewidencji.

Program ruszył od początku lipca i będzie prowadzony do wyczerpania środków zabezpieczonych w budżecie Miasta na rok 2022 lub do 23 grudnia br. Warunkiem otrzymania dofinansowania w wysokości 50 % ceny zabiegu jest złożenie w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami, Mieniem Komunalnym i Ochrony Środowiska  UM Jarosławia (ratusz, pok. nr 30 II piętro, tel. 016 624 87 21) oświadczenia o dopłacie oraz wpisanie psa do ewidencji miejskiej - formularze w załączniku. Gmina Miejska Jarosław ma podpisaną umowę o realizacji zadania z lecznicą dla zwierząt US WET w Szówsku. Działanie jest realizowane w ramach Programu Opieki nad Bezdomnymi Zwierzętami oraz Zapobiegania Bezdomności Zwierząt w Jarosławiu na rok 2022.

Rownocześnie przypominamy, że Miasto finansuje zabiegi czipowania psów i podobnie jak wyżej, warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest zarejestrowanie psa w ewidencji miejskiej. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi - jest to podstawa do zwolnienia z obowiązku opłaty rocznej za posiadanie psa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki

  • Pobierz Zgoda na opłacenie 50% kwoty zabiegu - dla suczki
  • Pobierz Zgoda na opłacenie 50% kwoty zabiegu - dla kotki
  • Pobierz Wniosek o zgłoszenie psa do ewidencji
  • Pobierz Wniosek o zwolnienie z opłaty rocznej za posiadanie psa
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...