poniedziałek 1.08.2022
Nagroda Burmistrza Miasta Jarosławia JAROSŁAW

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia. To już ostatni moment.

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie Nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia JAROSŁAWA. Tegoroczna edycja jego wręczenia odbędzie się 26 sierpnia, podczas Wielkiego Jarmarku Jarosławskiego. Regulamin przewiduje przyznanie do trzech głównych nagród. Nagroda może być przyznana tej samej osobie lub podmiotowi tylko jeden raz.
W załączniku znajdą Państwo wniosek o przynanie nagrody oraz regulamin jej przyznawania.
Wniosek można składać w formie elektronicznej (scan dokumentu) na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl lub w formie tradycyjnej w kancelarii UM Jarosławia, budynek ratusza, pok. nr 2 parter, nie później niż do 10 sierpnia.

Wnioski w wersji papierowej można otrzymać:

- Centrum Kultury i Promocji - ul. Rynek 5

- Miejska Biblioteka Publiczna -  ul. ks. Jakuba Makary 1

- kancelaria UM Jarosławia - ul. Rynek 1.

• Pobierz WNIOSEK O PRZYZNANIE NAGRODY BURMISTRZA MIASTA JAROSŁAWIA
  • Pobierz Zarządzenie BMJ o ustanowieniu Nagrody Burmistrza Jarosławia