czwartek 21.07.2022

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na projekt "Ekologiczne Miasto Jarosław” ogłaszamy dodatkowy nabór na instalacje kolektory słoneczne oraz kotły na pelet.

W zgłoszeniu przesłanym na adres projekty@um.jaroslaw.pl należy podać:

- imię i nazwisko,

- numer telefonu,

- adres mailowy,

- miejsce zamieszkania oraz adres nieruchomości, na której planuje się inwestycję,

- rodzaj instalacji: kolektory słoneczne, instalacja na pelet.

W treści maila należy wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych osoby uczestniczącej w naborze do projektu „Ekologiczne Miasto Jarosław” w ramach osi piorytetowej III Czysta energia, działanie 3.1 Rozwój OZE RPO WP na lata 2014-2020”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje pod numerem tel. 16 624 87 33

Projekt „Ekologiczne Miasto Jarosław” finansowany jest w ramach osi piorytetowej III Czysta energia, działanie 3.1 Rozwój OZE RPO WP na lata 2014-2020” ze środków REACT-EU.

Główny cel projektu: zwiększenie poziomu produkcji energii z odnawialnych źródeł energii.
Cele pośrednie: obniżenie kosztów zakupu energii elektrycznej dla gospodarstw domowych, obniżenie kosztów ogrzewania dla gospodarstw domowych, obniżenie kosztów podgrzewania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania budynków oraz redukcja zanieczyszczeń atmosfery w postaci ograniczenia emisji gazu CO2.

Zakres projektu: oddanie do użytkowania instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji wytwarzających energię cieplną z odnawialnych źródeł energii z przeznaczeniem do bezpośredniego wykorzystania przez gospodarstwa domowe w Gminie Miejskiej Jarosław.

ZAŁĄCZNIKI

  • POBIERZ klauzula informacyjna.pdf
  • POBIERZ zgoda na przetwarzanie danych na OZE.pdf
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...