piątek 29.07.2022

Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do uczestnictwa w miejskich obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uroczystość rozpocznie się w poniedziałek 1 sierpnia w „Godzinę W" (17.00) na Placu ks. Piotra Skargi. W hołdzie Powstańcom, o tej samej porze zostanie uruchomiony system alarmowy.

W programie uroczystości:

godz. 17.00 - Pomnik Bohaterów i Ofiar II Wojny Światowej, na Placu ks. P. Skargi

Hymn RP, modlitwa w intencji powstańców, wystąpienie Burmistrza Miasta Jarosławia, złożenie kwiatów

godz. 18.00 - Kolegiata pw. Bożego Ciała - Msza św. w intencji powstańców

Wydarzenie towarzyszące:

Zapraszamy do wspólnego śpiewania zakazanych piosenek z harcerzami z Hufca ZHP w Jarosławiu

31 lipca 2022 r. godz. 17.00

Park Miejski im. Czesławy "Baśki" Puzon w Jarosławiu

W razie niepogody wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej JOKiS (pl. Mickiewicza 6)

Organizatorzy: Burmistrz Miasta Jarosławia, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki