piątek 26.08.2022
Nagroda JAROSŁAW 2022

Zapraszamy na Jarosławski Jarmark i przypominamy, że dzisiaj o 18.00 zostanie wręczona prestiżowa Nagroda Burmistrza Miasta Jarosławia JAROSŁAW 2022.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, dzisiaj burmistrz Waldemar Paluch wręczy Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia JAROSŁAW 2022. Spośród dziesięciu wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miasta, nominowanych zostało sześć osób/instytucji pretendujących do wyróżnienia. Kapituła Jarosława 2022 zbierze się o 17.00 i w głosowaniu wybierze tegorocznych laureatów. Wyjątkowo mogą zostać przyznane trzy Nagrody.
Zapraszamy na 18.00 na Jarosławski Rynek - poznamy laureata lub laureatów tegorocznej edycji!