piątek 16.09.2022
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W środę, 21 września 2022 roku, odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Miasta Jarosławia.

Początek posiedzenia - godz. 9.00.

Przewidywany porządek posiedzenia:

1. Analiza "Gminnego programu opieki nad zabytkami dla miasta Jarosławia na lata 2022-2025".

2. Omówienie sytuacji związanej z wywozem nieczystości ciekłych z terenu miasta Jarosławia.

3. Zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję rady miasta.

4. Sprawy bieżące.