Strategia Rozwoju Miasta Jarosławia na lata 2021-2027 została przyjęta uchwałą nr 730/LIII/2022 Rady Miasta Jarosławia w dniu 3 października 2022 r. Strategia jest najważniejszym dokumentem, definiującym obszary i cele prowadzonej lokalnie polityki rozwoju.

W Strategii zdiagnozowane są najważniejsze uwarunkowania i potrzeby rozwojowe oraz potencjał Miasta Jarosławia. Określa obszary, cele i działania polityki społeczno-ekonomicznej prowadzonej w Mieście w perspektywie najbliższych lat.  Przygotowana strategia stwarza również możliwość zaangażowania mieszkańców i innych partnerów zainteresowanych rozwojem małych ojczyzn. To dokument, który jest potrzebny do skutecznego zarządzania gminą i pozyskiwania środków na inwestycje.

• Pobierz 1. Strategia Rozwoju Miasta Jarosławia na lata 2021-2027
  • Pobierz 2. Załącznik nr 1 do SRM – Diagnoza sytuacji społeczno-gospodarczej, przestrzennej i finansowej Miasta Jarosławia
  • Pobierz 3. Załącznik nr 2 do SRM – Karty projektów