piątek 18.11.2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Jarosławia do wzięcia udziału w VII edycji konkursu na kartkę świąteczną z motywem Jarosławia – Boże Narodzenie 2022.

Kartki świąteczne można wykonać maksymalnie w formacie A5 (pojedyncze lub składane), w dowolnej technice plastycznej umożliwiającej skan lub sfotografowanie. Zwycięskie projekty zostaną poddane profesjonalnej odróbce graficznej, a jeden z nich w formie kartek trafi do adresatów w Polsce i za granicą. Nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym Urzędu Miasta Jarosławia. Tradycyjnie dostępne będą też w formie kartek elektronicznych na www.miastojaroslaw.pl - skąd będzie można je pobrać i rozesłać do najbliższych.

Spośród nadesłanych do 28 listopada br. prac, komisja wybierze najpiękniejsze i przyzna nagrody w pięciu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe kl. 0-3, szkoły podstawowe kl. 4-8, szkoły ponadpodstawowe, mieszkańcy.

Szczegóły konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

  • Pobierz Regulamin konkursu na kartkę świąteczną 2022 .pdf
  • Pobierz Pakiet załączników dla uczniów.pdf
  • Pobierz Pakiet załączników dla dorosłych mieszkańców miasta.pdf
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...