Burmistrz Miasta Jarosławia ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania Gminy Miejskiej Jarosław pn. "Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego" w Jarosławiu w 2023 roku.

Treść Zarządzenia nr 501/2022 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 17 listopada 2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania Gminy Miejskiej Jarosław pn. "Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego" w Jarosławiu w 2023 roku wraz z załącznikami znajduje się poniżej w pliku.

• Pobierz Zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu.pdf