poniedziałek 9.01.2023

Rusza XXXIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Jarosławia za 2022 rok. Wśród nominowanych do nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia znajduje się 11 sportowców powyżej 16 lat, 10 sportowców do 16 lat oraz 10 trenerów. Na swoich faworytów można głosować do 31 stycznia 2023 r.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie sześciu najpopularniejszych sportowców występujących w klubach działających na terenie miasta Jarosławia w trzech w kategoriach do 16 lat i trzech powyżej 16 lat, oraz trzech trenerów miasta Jarosławia, za dany rok kalendarzowy, na podstawie (w wyniku) publicznego (otwartego) głosowania. Lista kandydatów zostanie opublikowana na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu https://www.mosir.jaroslaw.pl/ oraz na łamach współorganizatorów Plebiscytu – partnera medialnego Plebiscytu tj. Gazety Jarosławskiej.

Głosowanie odbywa się poprzez /za pomocą:

1. Strony internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu https://www.mosir.jaroslaw.pl/Kliknij w LINK   - z jednego komputera można oddać tylko jeden głos na wybranego sportowca z danej kategorii i trenera. Warunkiem zaliczenia głosu będzie podanie prawidłowego adresu e-mail i kliknięcie w link aktywujący. Po oddaniu głosu na podany przez głosującego adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem zatwierdzającym głos. 

2. Kuponów Gazety Jarosławskiej – Prawidłowo i czytelnie uzupełniony kupon należy terminowo dostarczyć do Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 6, II piętro, pokój 24. 

Głosować można tylko na osoby wskazane na liście kandydatów. Nazwiska spoza listy kandydatów do głosowania, bądź podane drogą elektroniczną, będą nieważne.

Na swoich faworytów można głosować do 31 stycznia br.

 

Organizatorzy:  Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Redakcja Gazety Jarosławskiej. 

 

 

 

Erwin Gemra, Wydz. Oświaty i Sportu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...