środa 15.02.2023

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Stowarzyszenie Em - Art serdecznie zapraszają na Jarosławski Przegląd Twórczości Kabaretowej Seniorów Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Jarosławia

Przegląd nie ma charakteru konkursowego. Jego celem jest integracja seniorów, prezentacja twórczości senioralnej, a przede wszystkim dobra zabawa. Każda grupa i solista otrzymują dyplom oraz pamiątkową statuetkę.

Przegląd ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich seniorów: grup, zespołów, osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową.

Do udziału w przeglądzie zaprosiliśmy kabarety z regionu.

Cele przeglądu:

Rozbudzanie zainteresowania seniorów sztuką kabaretową.
Prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego seniorskich zespołów oraz solistów.
Integracja amatorskich środowisk artystycznych.
Inspiracja do poszukiwania nowych form wypowiedzi artystycznej.

Miejsce i termin :
16. 02. 2023 r. godz. 10.00 Sala Widowiskowa Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki , Pl. A. Mickiewicza 6,

37-500 Jarosław.

Dodatkowych informacji o Przeglądzie udziela Barbara Wilk pod numerem telefonu 16 30 00 092 lub 16 621 44 34

JOKiS