środa 1.03.2023
Burmistrz Waldemar Paluch przedstawia swoją prezentację nt. budżetu miasta Autor: CKiP

28 lutego br. w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się wykład jarosławskiej Akademii Trzeciego Wieku, na który zaproszony został Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Przewodniczący Rady Miasta Szczepan Łąka.

Podczas spotkania ze słuchaczami burmistrz miał okazję przedstawić prezentację nt. zakończonych w 2022 roku inwestycji oraz o planach na rok bieżący. Rozmawiał także o trudnej sytuacji finansowej miasta wynikającej z kumulacji negatywnych czynników zewnętrznych m.in. bardzo wysokiej inflacji powodującej drastyczny wzrost cen, np. energii i paliw oraz o rozwiązaniach oszczędnościowych wprowadzanych w urzędzie miasta oraz w jednostkach podległych.

Spotkanie uświetnił występ Zespołu Piosenki Biesiadnej "Akademicy".

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Akademia III Wieku