Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego organizuje Konkurs plastyczny pn. „Rewitalizacja w mojej gminie” dedykowany dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz seniorów. Zachęcamy do udziału!

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej „Rewitalizacja w mojej gminie”. Praca plastyczna powinna nawiązywać do pozytywnych efektów prowadzonych działań rewitalizacyjnych w gminie zamieszkałej przez uczestnika (np. modernizacja przestrzeni publicznych, nadanie nowych funkcji zdegradowanym budynkom, budowa nowych obiektów publicznych, usprawnienie usług dla dzieci, młodzieży i seniorów).

Konkurs rozpoczyna się w dniu 8 marca 2023 r., a kończy w dniu 28 kwietnia 2023 r. (termin składania prac konkursowych). Udział w nim mogą wziąć osoby z szerokich kategorii wiekowych, począwszy od uczniów klas I-III, IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych, przez młodzież szkół ponadpodstawowych aż po seniorów w wieku 60+.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ. Regulamin konkursu w załączniku.

Załączniki

  • Pobierz Regulamin Konkursu plastycznego.docx
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...