poniedziałek 13.03.2023

W dniach 10-12 marca 2023 roku w Piasecznie juniorzy oraz juniorki z całej Polski przystąpili do rywalizacji w XXXVIII Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie klasycznym i bloczkowym. O medale oraz tytuły mistrzów Polski walczyli także zawodnicy klubu łuczniczego, z ZSTiO UKS TRAMP Jarosław.

Zawodnicy Trampu po udanej rundzie kwalifikacyjnej zajęli wysokie pozycje, które pozwoliły im strzelać w dalszych eliminacjach. Po walkach w kategorii łuków klasycznych brązowy medal indywidualnie oraz tytuł II-Vice Mistrzyni Polski wywalczyła Urszula Kutyła, w półfinale ulegając jedynie  zawodniczce z Teresina. Wysokie 5 miejsce zajęła Brudek Martyna, która o wejście do strefy medalowej walczyła z koleżanką klubową, Urszulą. Natalia Babiak strzelania zakończyła w 1/16 finału. Drużyna dziewczyn w składzie: Urszula Kutyła, Martyna Brudek, Natalia Babiak zajęły 3 miejsce i wywalczyły tytuł Halowych II-Vice Mistrzyń Polski na rok 2023. W kategorii łuków bloczkowych srebrny medal wywalczył Damian Pulit. Zawody w Piasecznie dla jarosławskich łuczników zdecydowanie należały do udanych.