Burmistrz Miasta Jarosławia ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu oświaty i wychowania na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2023 roku.

Treść Zarządzenia nr 145/2023 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 28.04.2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu oświaty i wychowania na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2023 roku wraz z załącznikami oraz pozostałymi wymaganymi drukami znajdują się poniżej w plikach.

Załączniki

• Pobierz Zarządzenie_145_2023_Burmistrza_miasta_jarosławia_w_sprawie_ogloszenia_otwartego_konkursu_ofert_oświ
  • Pobierz Wzór oferty.docx
  • Pobierz Klauzula informacyjna.docx