czwartek 25.05.2023

Oficjalny trening do Rowerowej Stolicy Polski został zamknięty. W tym roku w rozgrzewce wzięły udział 82 miasta (w tym gminy). Od 21 marca do 21 maja mieszkańcy kręcili kilometry dla swoich miejscowości i sprawdzali swoją formę przed decydującym starciem. Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski rozpocznie się 1 czerwca i potrwa cały miesiąc.

Jesteśmy w grupie kilkudziesięciu miast, które wspólnie rywalizować będą o tytuł rowerowej stolicy Polski, nieważne czy jesteś amatorem, profesjonalistą, czy jeździsz sam, czy z rodziną, zarejestruj się w aplikacji AKTYWNE MIASTA i wspólnie trenujmy dla Jarosławia!

Za nami już oficjalny trening. 67 rowerzystów jeżdżących dla miasta Jarosławia w aktywności treningowej łącznie pokonało dystans 16 902 km.

Poniżej przedstawiamy ranking najlepszej 10:

1. Maciej Wojciechowski - 1326,96 km
2. Adam Cynk - 1189,87 km
3. Monika Złomko (RAJ) - 1053,72 km
4. Jacek Klimczak - 959,64 km
5. Sebastian Mucha (RAJ) - 800,85 km
6. Bernadetta  Kiper - 800,57 km
7. Magdalena Kisiel (RAJ) - 703,93 km
8. Kamil Tyrawa (RAJ) - 671,24 km
9. Andrzej Siwy - 615 km
10. Witold Ditrich (RAJ) - 601,56 km

1 czerwca zacznie się prawdziwa rywalizacja. Osoby, które uczestniczyły lub zapisały się do treningu automatycznie zostaną do niej  włączone. Natomiast pozostałe, które chcą wziąć udział w ogólnopolskiej zabawie zapraszamy do zapisów. Liczy się każdy kilometr!!!

Jak dołączyć do rywalizacji?

Znajdź i pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu. Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu  wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „PUBLICZNE” – RYWALIZACJA DLA GMIN „Rowerowa Stolica Polski 2023”. Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej – wybierz miasto Jarosław dla którego chcesz kręcić kilometry. Następnie „Ogólny” w kolejnym kroku wybierz grupę (z którą się identyfikujesz ) – Bike’owy Jarosław i przyłącz się.