poniedziałek 3.08.2020

Jak to zrobić? Wejdź na spisrolny.gov.pl

Za niespełna miesiąc rozpoczyna się Powszechny Spis Rolny. Z tej okazji Urząd Statystyczny w Rzeszowie przygotował wiele atrakcji. Należy śledzić social media USRzeszów, gdzie będą umieszczane na bieżąco niezbędne informacje.

Aby spisać się szybko i wygodnie należy przygotować wcześniej:

- numer gospodarstwa rolnego OdBR (otrzymasz go w liście od Prezesa GUS)
- PESEL (do zalogowania)
- informacje o powierzchni gruntów, zasiewów, stosowanych nawozach, itp.

Weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody: Polub profil Urzędu Statystycznego w Rzeszowie na Facebooku

Nie posiadasz Internetu lub potrzebujesz pomocy?
Udaj się do Urzędu Gminy, w lokalu wyznaczonym przez gminne biuro spisowe przygotowane będzie stanowisko wyposażone w sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu. Pracownik biura spisowego pomoże Ci wypełnić formularz. Bezpieczeństwo danych zapewnia ustawa. Przekazane informacje są agregowane, tak by nie była możliwa identyfikacja poszczególnych osób i gospodarstw rolnych. Ich analiza pozwoli na zaplanowanie środków finansowych na inwestycje lokalne i ogólnokrajowe.