czwartek 6.08.2020

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Dowódca Garnizonu Jarosław ppłk Janusz Niedźwiedź zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego oraz 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Uroczystość odbędzie się 14 sierpnia 2020r. o godzinie 10:00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu.

Prosimy o dostosowanie się do bieżących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Treść z plakatu:

oraz 100. Rocznica Bitwy Warszawskiej. Uroczystość odbędzie się 14 sierpnia 2020 roku o godz. 10.00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu.

W programie:

• Msza święta w intencji żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej oraz wszystkich poległych w Bitwie Warszawskiej,
  • Przemarsz przed pomnik pamięci narodowej,
  • Apel pamięci,
  • Salwa honorowa oraz złożenie kwiatów.

Prosimy o dostosowanie się do bieżących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Organizatorzy: Urząd Miasta Jarosławia, garnizon Jarosław, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu