środa 9.09.2020
Baner pikniku rowerowego
Baner pikniku rowerowego

Pod takich hasłem Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia w najbliższą niedzielę, 13 września organizuje piknik rodzinny z licznymi atrakcjami. W godz. 14.00-17.00 zapraszamy do Parku Miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino.

PROGRAM IMPREZY

Park Miejski im. Bohaterów Monte Cassino
godz. 14.00-17.00

godz. 14.15-16.00 - konkursy i pokazy rowerowe w alei głównej,
godz. 14.15-16.30 - prezentacja Nadleśnictwa Jarosław,
godz. 14.20-17.00 - nauka wzorowego mycia rąk profilaktyka COVID 19,
godz. 15.00-17.00 - pokaz możliwości wozu profilaktyczno-edukacyjnego ruchu drogowego Wojewódzkiej Komendy Policji w Rzeszowie; Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, stoisko COM w Jarosławiu „Uwaga Kleszcze" - jak uniknąć zagrożenia chorobami przenoszonymi przez kleszcze i inne pasożyty,
godz. 15.00-15.30 -
pokaz mody rowerowej,
godz. 16.30 - wręczenie pucharów, medali i innych nagród dla zwycięzców.

Dodatkowe atrakcje: warsztaty zielarskie, degustacje, malowanie naturą, animacje dla rodzin (bańki mydlane, balonikowe zwierzątka, gry wielkoplanszowe).

Uczestnicy pikniku, którzy będą mieli na sobie ubrania w odblaskowych kolorach mogą liczyć na nagrody niespodzianki.

Organizator: Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia.
Wśród licznych partnerów m.in. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. S. Staszica, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o.

Piknik odbędzie się w ramach projektu realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Jarosław w ramach zadania publicznego „Popularyzacja turystyki rowerowej w społeczności lokalnej Jarosławia. Jarosław na dwóch kółkach i nie tylko”.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy, organizator zwraca się z prośbą o zachowanie dystansu społecznego oraz zasłanianie nosa i ust.

Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji - Facebook Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...