Od 16 września br. rachmistrzowie spisowi rozpoczęli wywiady telefoniczne w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

W ten sposób pomagają rolnikom wypełnić obowiązek spisowy. Zakres pytań w wywiadzie telefonicznym jest taki sam jak w formularzu do samospisu dostępnym na stronie spisrolny.gov.pl.

Rachmistrzowie dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych, którzy dotychczas nie wypełnili obowiązku spisowego. Co ważne rolnik, z którym skontaktuje się rachmistrz spisowy jest zobowiązany udzielić odpowiedzi na pytania i w ten sposób wypełnić obowiązek spisowy. Rachmistrzowie spisowi dzwonią do rolników objętych spisem rolnym z numerów telefonu:

*22 279 99 99
*22 666 66 62

Wywiady telefoniczne będą realizowane do 30 listopada br.

Przypominamy również, że Gminne Biuro Spisowe znajduje się w Urzędzie Miasta Jarosławia, pokój nr 39, tel. 16 624 87 13. Jest również możliwość spisania się w pokoju nr 2, na parterze jarosławskiego ratusza.