czwartek 24.09.2020

Ze względu na komunikat Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich dotyczący zamknięcia obiektu dla zwiedzających do 30 września br., nie będzie również możliwe wejście do części Podziemnego Przejścia Turystycznego znajdującej się w piwnicach Kamienicy Orsettich.

Dzisiaj Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich zamieściło komunikat o zamknięciu obiektu dla zwiedzających do 30 września br. Zmiany spowodowane są wykryciem COVID-19 u jednego z pracowników. W związku z tym nie będzie możliwe również zwiedzanie części Podziemnego Przejścia Turystycznego znajdującej się w piwnicach Kamienicy Orsettich.

Zwiedzanie PPT dodatkowo zostało zaplanowane w ofercie Centrum Kultury i Promocji obchodów Światowego Dnia Turystyki przypadającego 27 września. Program uległ zmianie.
Obecnie CKiP zaprasza entuzjastów pieszych wycieczek na spacer z przewodnikiem PTTK po Jarosławskim Corso (godz. 12.00 i 13.00) oraz do rozmów z przewodnikami PTTK (od godz. 12.00).

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie www.ckip.jaroslaw.pl lub telefonicznie: 16 624 89 89.

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...