wtorek 6.10.2020

Jeszcze tylko dzisiaj można wrzucić karty do urny, wysłać skanem przez Internet lub pocztą tradycyjną. TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!

Jak zagłosować?

1. Osobiście w godz. 7.30-24.00 - przez włożenie do urny lub do skrzynki wypełnionej karty do głosowania. Urna znajduje się w holu głównym Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 1, parter - do godz. 15.30, skrzynka, umocowana na drzwiach wejściowych do ratusza, będzie dostępna do godziny 24.00 - 6 pażdziernika br. 

2. Pocztą - wysyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - GŁOSOWANIE", za datę oddania głosu uważa się datę stempla pocztowego.

3. Przez Internet (DO PÓŁNOCY 6 października) - wysyłając skan wypełnionej karty do głosowania na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Jarosławia. Nie ma obowiązku zameldowania!

Opisy projektów oraz wzór karty dostępne są w załącznikach pod linkiem http://miastojaroslaw.pl/artykul/591/glosowanie-czas-start

Wyniki poznamy najpóźniej 22 października.

Zachęcamy do dokładnego przejrzenia listy projektów i zdecydowania, które najbardziej zasługują na wsparcie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...