poniedziałek 19.10.2020

Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach społecznych „Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021”, którego treść stanowi załącznik Zarządzenia nr 345/2020 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 16.10.2020 r.

Celem konsultacji jest poznanie stanowiska wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz uzyskanie opinii na temat projektu przygotowanego programu.

Konsultacje będą trwały od 19 października do 9 listopada 2020 roku.

Szczegóły, projekt programu oraz ankieta konsultacyjna, stanowią załączniki do Zarządzenia nr 345/2020 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 16.10.2020 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021.

Poniżej dostępna jest również ankieta w wersji edytowalnej będąca załącznikiem nr 2 do ww. zarządzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie podmioty do udziału w konsultacjach!

Barbara Brzezińska

Załączniki

  • Pobierz Zarządzenie_nr_345_2020_Burmistrza_Miasta_Jarosławia.pdf
  • Pobierz ankieta_konsultacyjna_projektu_programu.doc
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...