wtorek 20.10.2020
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W piątek, 23 października, odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia w zdalnym trybie obradowania.

godz. 12.30 - Komisja Infrastruktury Technicznej,

godz. 13.30 - Komisja Infrastruktury Społecznej,

godz. 14.20 - Komisja Budżetowa.

Komisje zajmą się zaopiniowaniem projektów uchwał przedłożonych na sesję (26 października), rozpatrzeniem pism skierowanych do komisji oraz sprawami bieżącymi.

Barbara Brzezińska