wtorek 17.11.2020
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W czwartek, 19 listopada, odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia w zdalnym trybie obradowania.

godz. 12.00 - Komisja Infrastruktury Społecznej,

godz. 12.30 - Komisja Infrastruktury Technicznej,

godz. 14.15 - Komisja Budżetowa.

Komisje zajmą się zaopiniowaniem projektów uchwał przedłożonych na sesję (23 listopada), rozpatrzeniem pism skierowanych do komisji oraz sprawami bieżącymi.

Przewidywany porządek posiedzenia każdej komisji Rady Miasta Jarosławia dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jarosławia.

Barbara Brzezińska