poniedziałek 21.12.2020
Strzelanie konkursowe w kategorii "Dzieci starsze".
Strzelanie konkursowe w kategorii "Dzieci starsze".

W dniach 12–13 grudnia br. na torach łuczniczych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbyły się XIII Mikołajkowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia spowodowane pandemią, zawody odbyły inaczej niż w latach poprzednich. Zawodnicy rywalizowali w sobotę i niedzielę, podzieleni na cztery grupy. W tym roku w szranki stanęli głównie zawodnicy UKS TRAMP Jarosław i LKS MAKOVIA Makowisko, a także jeden zawodnik LKS JAR Kielnarowa, przebywający w tym czasie na konsultacjach Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych w Jarosławiu. Łącznie w zawodach zmierzyło się 53 zawodników.

XIII Mikołajkowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia otworzył wicedyrektor ZSTiO w Jarosławiu, a zarazem prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego TRAMP, Jarosław Krzysztof Czerkas. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali trenerzy - Wiesław Kutyła oraz Paweł Dernoga. Jak co roku, w ręce wszystkich startujących uczestników, trafiły słodkie prezenty od św. Mikołaja.

Wyniki w poszczególnych kategoriach można prześledzić w pliku załączonym poniżej.

Zdjęcia i informacje: Wiesław Kutyła.

Barbara Brzezińska

Załączniki

  • Pobierz wyniki_w_poszczególnych_kategoriach.pdf
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...