poniedziałek 21.12.2020
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W poniedziałek, 28 grudnia br., odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia z wykorzystaniem zdalnego trybu obradowania.

godz. 9.00 - Komisja Infrastruktury Społecznej Rady Miasta Jarosławia,

godz. 9.30 - Komisja Infrastruktury Technicznej Rady Miasta Jarosławia,

godz. 10.30 - Komisja Budżetowa Rady Miasta Jarosławia.

W przewidywanym porządku posiedzeń wszystkich komisji znalazły się punkty dotyczące zaopiniowania projektów uchwał przedłożonych na sesję Rady Miasta Jarosławia, wolne wnioski oraz sprawy bieżące.

Barbara Brzezińska