poniedziałek 11.01.2021
Tenisista stołowy Paweł Chmiel, fot. Kacper Loc.
Tenisista stołowy Paweł Chmiel, fot. Kacper Loc.

Tenisiści stołowi drużyny Sokołów S.A. Jarosław przygotowują się do drugiej części sezonu 2020/2021. Pierwszy mecz w ramach rozgrywek LOTTO Superligi podopieczni Kamila Dziukiewicza rozegrają 22 stycznia na wyjeździe z Dojlidami Białystok.

W drugiej rundzie LOTTO Superligi Sokołów S.A. Jarosław występował będzie w grupie mistrzowskiej. Pierwszym przeciwnikiem zespołu będzie sklasyfikowany na trzeciej pozycji po rundzie jesiennej zespół Dojlid Białystok. Kolejnymi rywalami będą AZS AWFiS Balta Gdańsk, Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo.

- Terminarz grupy mistrzowskiej nie ma większego znaczenia. Nasi zawodnicy, w tym Kou Lei i Sathiyan Gnanasekaran, są już gotowi i spragnieni gry w Lotto Superlidze - mówi przed startem rundy rewanżowej LOTTO Superligi Kamil Dziukiewicz, menadżer jarosławskiego zespołu.

Solidnie do noworocznych rozgrywek indywidualnych i drużynowych (2 i 4 liga) przygotowują się także młodzi tenisiści stołowi z Kolpingu Jarosław. Aktualny mistrz Polski młodzików - Dawid Jadam przebywa na konsultacji szkoleniowej reprezentacji Polski w Gdańsku, a Anna Brzyska, Szymon Brud, Szymon Flaumenhaft, Wojciech Flaumenhaft, Łukasz Hajduk, Fabian Cukierda, Aleksander Zielnik i Hubert Capik przygotowują się na zgrupowaniu kadry Podkarpacia juniorów, której gospodarzem jest Frysztak. Jednym z głównych trenerów obozu jest przedstawiciel jarosławskiej Akademii Tenisa Stołowego - Mateusz Czernik.

Terminarz drugiej rundy LOTTO Superligi

14. kolejka – 22 stycznia 2021 (piątek) godz. 18:00

DOJLIDY Białystok - SOKOŁÓW SA Jarosław

15. kolejka – 26 stycznia 2021 (wtorek) godz. 18:00

SOKOŁÓW SA Jarosław - KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk

16. kolejka – 24 lutego 2021 (środa) godz. 18:00

SOKOŁÓW SA Jarosław - LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

17. kolejka – 22 marca 2021 (poniedziałek) godz. 18:00

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - SOKOŁÓW SA Jarosław

18. kolejka – 30 marca 2021 (wtorek) godz. 18:00

SOKOŁÓW SA Jarosław - KS DEKORGLASS Działdowo

 

Informacja prasowa klubu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...