poniedziałek 11.01.2021
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W poniedziałek, 18 stycznia, w sali narad jarosławskiego ratusza, odbędzie sie posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Jarosławia. Początek obrad - godz. 9.00.

Przewidywany porządek obrad:

1. Rozpatrzenie petycji ws. podjęcia uchwały dotyczącej uzyskania przez rząd RP pisemnych gwarancji ze strony producentów szczepionek przeciwko wirusowi SARS-COV-2 dotyczacych poniesienia konsekwencji prawnych i finansowych w przypadku wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepienych.

2. Zajęcie stanowiska w sprawie wniesionej skargi na działalność burmistrza miasta oraz prezesa PGKiM/JPK.

Barbara Brzezińska