poniedziałek 1.03.2021
Zawodnicy Sokołów S.A. Jarosław po meczu z Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz

Znakomita seria jarosławskich tenisistów stołowych trwa. We wtorkowy wieczór podopieczni Kamila Dziukiewicza odnieśli 12. z rzędu triumf w LOTTO Superlidze. Tym razem Sokołów S.A. Jarosław wygrał we własnej hali z Lotto Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz 3:1.

Jarosławianie byli faworytem wtorkowej potyczki i nie zawiedli. Po raz kolejny w tym sezonie znakomicie w szeregach gospodarzy zagrał Kou Lei. Ukrainiec w starciu z bydgoszczanami ograł dwóch swoich przeciwników bez straty seta. W swojej pierwszej grze lider drużyny Sokołów S.A. wygrał z Konradem Staszczykiem 3:0, a kilkanaście minut później ograł Artura Grelę 2:0.

Swoją „cegiełkę” do wygranej jarosławskiego zespołu dorzucił także Paweł Chmiel. Jeden z dwójki Polaków w składzie zespołu Kamila Dziukiewicza w czterech setach uporał się z Mateuszem Ufnalem.

Śrubujemy rekord zwycięstw z rzędu w LOTTO Superlidze. Przed nami dwa ostatnie spotkania w rundzie rewanżowej grupy mistrzowskiej z Grodziskiem Mazowieckim i Działdowem. Będziemy chcieli w tych meczach także uzyskać korzystne wyniki – mówił po spotkaniu Kamil Dziukiewicz.
Teraz przed zawodnikami drużyny Sokołów S.A. Jarosław krótka przerwa w rozgrywkach. Do stołów wrócą w drugiej połowie marca.

Sokołów S.A. Jarosław – Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 3:1
Kou Lei – Konrad Staszczyk 3:0 (11:4, 11:0, 11:4)
Patryk Zatówka – Artur Grela 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 6:11)
Paweł Chmiel – Mateusz Ufnal 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:2)
Kou Lei – Artur Grela 2:0 (11:6, 11:8)