Po tak długiej przerwie z przyjemnością powitamy Państwa w Jarosławskim Ośrodku Kultury.

Zapraszamy 8 marca br. o godz. 18.30 na RECITAL PIOSENEK FRANCUSKICH w wykonaniu aktorki Dagny Mikoś.

Recital, który ułoży się w pasjonujący, muzyczny obraz składający się z melodii wykonywanych kiedyś przez Jacquesa Brela, Charlesa Aznavoura czy Edith Piaf. Ze sceny popłyną emocje pomieszane z przepięknymi, ponadczasowymi melodiami, przeplatane poezją, uśmiechem i łzami... Popłyną wyjątkowo, niepowtarzalnie, podczas tego magicznego, kobiecego wieczoru.
Bilety do nabycia w kasie kina Ikar. Bilet wstępu: 30 zł.
Ilość miejsc ograniczona ! link kliknij

Zaśpiewa:

DAGNY MIKOŚ - Aktorka i Wokalistka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi (2013) oraz Wydziału Wokalnego Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (2018).Od 7 lat jest etatową aktorką Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Przez prawie 10 lat aktorskiej pracy Dagny zbudowała kilkadziesiąt ról teatralnych, radiowych i telewizyjnych. Posiada bogaty repertuar recitalowy i koncertuje regularnie ze znakomitymi muzykami. Dagny Mikoś angażuje się również w projekty niezwiązane bezpośrednio z teatrem i sceną: jednym z nich jest jej autorski vlog „TEATR TUTORIAL”, który zrealizowała wraz z Fundacją Rzeszowską, a którego efekty można podziwiać na kanale: http://youtube.com/c/dagnymikos . W tym momencie przygotowuje materiał na nagranie swojej pierwszej muzycznej płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Więcej na temat pracy Dagny znajdziesz na: http://dagnymikos.pl
,której towarzyszyć będą znakomici muzycy:
DARIUSZ KOT- akordeonista, naukę gry na akordeonie rozpoczął gdy miał 11 lat. Ukończył Akademię Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie prof. Joachima Pichury oraz mgr Marcina Wyrostka.Aktualnie nauczyciel szkół muzycznych w Ropczycach oraz Kamieniu, a także członek zespołu Rzeszów Klezmer Band.Wspólnie z zespołem Rzeszów Klezmer Band odbył wiele koncertów w kraju i za granicą (m.in. Chiny, Indie, Armenia, Gruzja, Macedonia, Słowacja, Węgry, Białoruś, Litwa, Niemcy, Węgry).Współpracuje z rzeszowskim Teatrem im. Wandy Siemaszkowej (spektakle: "Dzieci Hioba wiek XX", "Beksiński- obraz bez tytułu" oraz "Piaf") oraz ze stowarzyszeniem twórczym "Sztuk puk sztuka" ("Piosenka Ci nie da zapomnieć," Hava Naglia Raysha- Raduj się Rzeszowie").Wspólnie koncertował m.in. Natalią Sikorą, Kacprem Kuszewskim, Arkiem Kłusowskim, Anną Gutowską, Krzysztofem Mroziakiem.

WOJCIECH FRONT - kontrabasista. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Przez 13 lat współtworzył legendarny zespół CRACOW KLEZMER BAND koncertując w wielu zakątkach świata. Razem z zespołem współpracował i koncertował z wieloma osobistościami świata muzyki folkowej,jazzowej i awangardowej m.in. Johnem ZORNEM, Donem BYRONEM, Frankiem LONDONEM, Grażyną AUGUŚCIK czy Tomaszem STAŃKĄ.Koncertował również jako muzyk orkiestrowy z Sinfoniettą Cracovia, Operą Krakowską, Philharmonia of The Nations czy Warszawską Operą Kameralną.Obecnie jest członkiem Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej Współpracuje z Filharmonią Podkarpacką. Angażuje się w tak rozmaite projekty muzyczne jak Muzyka Filmowa w Stalowej Woli, Jazz nad Nilem czy Oratorium Kalwaryjskie. Pochłania go również praca pedagogiczna. Swoje bogate doświadczenia koncertowe wykorzystuje w pracy z młodzieżą czego efektem są nagrody na konkursach regionalnych i ogólnopolskich.

www: http://dagnymikos.pl

M.Stęc JOKiS