Autor: JOKiS

Zapraszamy do udziału w Przeglądzie piosenki "Śpiewaj razem z nami" - eliminacje powiatowe.

WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZEGLĄDZIE:

· w Przeglądzie mogą brać udział tylko soliści;

· wiek uczestników nie może przekraczać 25 lat ,

· każdy uczestnik  nagrywa w formie mp4 dwa utwory, o różnym charakterze,  stosowne do wieku o łącznym czasie do 10 minut;

·  każdy utwór podpisany w osobnym pliku,

· dopuszcza się jeden utwór w jęz. obcym, drugi w jęz. polskim

· dopuszcza się własne kompozycje, aranżacje,

- linia melodyczna dopuszczalna jedynie w najmłodszej kategorii solistów;

· w przypadku przekroczenia limitu wieku (liczy się rok urodzenia), uczestnik nie zostanie dopuszczony do Przeglądu

· decyzją jury przeglądu powiatowego do finału konkursu może być zakwalifikowanych maksymalnie 5 solistów z każdej kategorii

- nagranie wideo w formie mp4, karty zgłoszenia wraz z wypełniona klauzulą informacyjną  prosimy przesłać za pomocą platformy internetowej We Transfer na adres  konkursy.jokis@interia.pl   do 12 marca  2021r.

Regulamin do pobrania na stronie www.mok-jar.pl zakładka zapowiedzi

M.Stęc, JOKiS

Dodatkowe informacje