czwartek 4.11.2021

Za nami ósma edycja Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego. Blisko 11 tysięcy mieszkańców zdecydowało, że w 2022 roku zostanie zrealizowane aż 34 zadania! Zanim ruszy kolejna edycja zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Budżet obywatelski 2022 - ANKIETA

22 października br. Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił wyniki Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. W przyszłym roku zostanie zrealizowane 34 zadania. Najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach uzyskały:

• Ogrodzenie szkolne od ul. Kraszewskiego 39 – wymiana ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu od ul. Kraszewskiego 39 - (1081 głosów)
  • Skatepark Jarosław – nowa przestrzeń dla sportu i rekreacji - (1679 głosów)
  • Zieleń dla zdrowia, estetyka dla oka - (1076 głosów)
  • Czarno-niebieskie bramki na stadionie przy ul. Bandurskiego 2 - (564 głosów)
  • Piłka w grze – organizacja dwóch imprez sportowych - (1065 głosów)

Zanim rozpocznie się kolejna odsłona budżetu obywatelskiego, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Uzyskane informacje będą pomocne w określeniu dalszych oczekiwań oraz pozwolą przeanalizować ewentualne potrzeby zmian w formularzu zgłoszeniowym czy w karcie do głosowania.

Ankieta jest dostępna tylko w wersji online pod powyższym hasłem Budżet obywatelski 2022 - ANKIETA" lub pod linkiem https://forms.gle/kZVv1yaj6hUYDteZ8
Będzie aktywna do 22 listopada br.

Informacje o JBO publikowane są na stronie internetowej miasta, w zakładce Dla Mieszkańców >> Jarosławski Budżet Obywatelski