poniedziałek 19.06.2023

Już jutro na jarosławskim Rynku swoje święto będzie obchodził 14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych, będzie defilada z pokazem sprzętu wojskowego oraz piknik.

Dowódca 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza w Jarosławiu oraz Burmistrz Miasta Jarosławia zapraszają do udziału w jubileuszowym święcie formacji, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia istnienia.

PROGRAM WYDARZENIA

22 czerwca br. (czwartek)

godz. 8.30 - jarosławska Kolegiata

• msza święta