piątek 22.09.2023

Za nami IV edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej im. Burmistrza Jerzego Matusza. W zawodach wzięło udział 7 jarosławskich szkół podstawowych. Rozgrywkom towarzyszyła piękna pogoda, sportowe emocje oraz wspaniała zabawa.

• Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza.

• Drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego.

• Trzecie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica

• Tytuł najlepszego bramkarza zdobyła Aleksandra Szarzyńska ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica

• Tytuł najlepszego strzelca zdobyła Gabriela Najman ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki zdobywając aż 6 bramek!

• Najlepszą zawodniczką została Oliwia Walicka ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki oraz najlepszym zawodnikiem został Kacper Staszak ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami, a najlepsi zawodnicy statuetkami oraz symbolicznymi nagrodami, które wręczył zastępca burmistrza miasta, Dariusz Tracz.

Wydział Oświaty i Sportu