czwartek 28.09.2023

Gmina Miejska Jarosław, we współpracy ze Związkiem Miast Polskich i Fundacją Miasto, oferuje możliwość skorzystania z atrakcyjnych kursów on-line, które przygotowują uczniów klas ósmych do egzaminu, z 75% rabatem.

Zajęcia wystartują 6 LISTOPADA!

Kurs obejmuje 25 lekcji w trybie on-line z przedmiotów objętych egzaminem, tj. języka polskiego, matematyki i języka agnielskiego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu. Kurs z danego przedmiotu, o wartości 1200 zł, dostępny jest dla uczniów jarosławskich szkół podstawowych ze specjalnym rabatem 75%, czyli za kwotę 300 zł.
Można skorzystać ze wszystkich dostępnych kursów.
Zapisujemy się TUTAJ
Po podaniu kodu pocztowego Jarosławia (37-500), można otrzymać kod, dzięki któremu uzyskamy 75% rabatu od regularnej ceny kursu.

Kampania prowadzona jest pod hasłem #zróbmyWYNIK

Zachęcamy do udziału i skorzystania z kursów atrakcyjnych merytorycznie i cenowo :)