środa 13.12.2023

W ubiegłą sobotę odbyły się już XVI Mikołajkowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. W tegorocznych zawodach wzięło udział 130 zawodników i zawodniczek z małopolskich i podkarpackich klubów.

Organizatorami zmagań byli; Uczniowski Klub Sportowy „TRAMP”, Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. W otwarciu zawodów życząc wszystkim samych dobrych wyników oraz dobrej zabawy uczestniczyli zastępca Burmistrza Dariusz Tracz, oraz Prezes UKS TRAMP, a zarazem wicedyrektor ZSTiO Krzysztof Czerkas.

Tradycyjnie zwycięzcy otrzymali okazałe puchary i medale. Każdy startujący otrzymał słodki upominek i poczęstunek od Mikołaja, zawody przebiegły w miłej świątecznej atmosferze. Za pomoc i wsparcie w  organizacji zawodów organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym, a szczególne podziękowania dla dyrekcji Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych za coroczne udostępnianie obiektu.

Informacja prasowa Klubu