poniedziałek 12.02.2024

W związku z prośbą Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie, dotyczącą obowiązku pozyskania informacji o popycie na grunty rolne położone na terenie miasta Jarosławia zachęcamy do wypełnienia poniższej ankiety.

Wypełnioną ankietę można przekazywać w terminie do 26 lutego 2024r.:

- pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław,

- osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, pokój nr 2

- drogą elektroniczną na adres kancelaria@um.jaroslaw.pl,

- za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP /UMJaroslaw/SkrytkaESP

Na podstawie ankiet zostanie sporządzone zestawienie informacji o rodzaju gruntów i powierzchni na którą jest popyt. Zestawienie zostanie przekazane do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

• Pobierz Akieta zgłaszanie popytu na grunty rolne.docx