poniedziałek 19.02.2024

19 lutego br. odbyła się sesja Rady Miasta Jarosławia zwołana w trybie nadzwyczajnym, w czasie której podjęto 11 uchwał.

Rada Miasta Jarosławia zmieniła uchwałę w sprawie ustalenia cen urzędowych za usługi przewozowe transportu zbiorowego na terenie miasta Jarosławia. Podjęto uchwałę w sprawie wprowadzenia programu „Jarosławska Karta Miejska”, a także w sprawie budżetu obywatelskiego Gminy Miejskiej Jarosław. Radni wyrazili zgodę na ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych, a także na wprowadzenie zmian w budżecie miasta Jarosławia na 2024 rok.

Radni wyrazili zgodę na oddanie w najem lokalu użytkowego oraz na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.