wtorek 16.04.2024
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w sali narad jarosławskiego ratusza odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia.

godz. 8:30 - Komisja Budżetowa Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, sprawy bieżące),

godz. 9:15 - Komisja Infrastruktury Technicznej Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej powiatowi jarosławskiemu na modernizację oraz przebudowę dróg powiatowych, sprawy bieżace),

godz. 10:00 - Komisja Infrastruktury Społecznej Rady Miasta Jarosławia (zaopiniowanie materiałów przedłożonych na sesję, rozpatrzenie pisma skierowanego do komisji, wolne wnioski).

Barbara Brzezińska, Wydział Organizacyjno-Administracyjny