Baner XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zarząd Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich przypomina o możliwości wzięcia udziału w tegorocznym XXVI Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2020

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie jedenaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. W bieżącym roku, mając na uwadze ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także wprowadzone
w związku z tym okresowe ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich postanowiła zmienić tradycyjny termin rozgrywania Turnieju.  Organozatorzy zapraszajś Miasta i Gminy do wzięcia udziału w tegorocznym XXVI Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2020, który zostanie rozegrany, przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu, w ramach XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dwóch terminach: od 14 do 20 września 2020 r. oraz od 1 do 7 października 2020 r. (tydzień do wyboru przez JST, do zadeklarowania na formularzu zgłoszenia udziału w Turnieju).