piątek 11.09.2020

Ruszyło głosowanie na projekty do Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Po ocenie 54 propozycji, mieszkańcy miasta mogą wybierać spośród 50 inicjatyw dopuszczonych do głosowania. Na karty z głosami wrzucone do urny, wysłane pocztą lub przez Internet czekamy do 6 października.

11 września została opublikowana lista projektów dopuszczonych do głosowania. Od tego momentu ruszyło głosowanie, które potrwa do 6 października włącznie. Wszyscy mieszkańcy miasta (bez ograniczeń wiekowych) mogą wybierać spośród 50 propozycji pogrupowanych w pięć kategorii. Każdemu zadaniu został nadany kod. Jarosławianie mogą zagłosować łącznie tylko na dwa projekty! - jeden w kategoriach od A do D oraz jeden w kategorii E. Karta będzie również ważna jeśli głosujący zaznaczy zadanie tylko w kategorii od A do D lub tylko w kategorii E. Projekty do realizacji poznamy do 22 października.

 

Jak zagłosować?

1. Osobiście - przez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania. Do 6 października urna znajduje się w holu głównym Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 1, parter.

2. Pocztą - wysyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - GŁOSOWANIE", za datę oddania głosu uważa się datę stempla pocztowego.

3. Przez Internet - wysyłając skan wypełnionej karty do głosowania na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl

 

Lista projektów oraz karta do głosowania
dostępne są poniżej w załącznikach

na www.bip.jaroslaw.um.gov.pl


Karty dostępne są również w Urzędzie Miasta (parter, hol główny), w Punkcie Informacji Turystycznej Centrum Kultury i Promocji (Rynek 5) oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry (ul. ks. Jakuba Makary 1).

Załączniki

  • Pobierz JBO 2021 - OPISY PROJEKTÓW
  • Pobierz JBO 2021 - OPISY PROJEKTÓW PDF
  • Pobierz JBO 2021 - LISTA PROJEKTÓW DOPUSZCZONYCH DO GŁOSOWANIA
  • Pobierz JBO 2021 - karta do głosowania A5
  • Pobierz JBO 2021 - karta do głosowania A5 PDF
  • Pobierz JBO 2021 - karta do głosowania A4
  • Pobierz JBO 2021 - karta do głosowania A4 PDF
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...