piątek 13.11.2020
Sekretarz miasta Krzysztof Strent.
Sekretarz miasta Krzysztof Strent.

Od piątku 13 listopada br. mgr Krzysztof Strent pełni funkcję Sekretarza Miasta Jarosławia. Jest doświadczonym samorządowcem, wiele lat przepracował m.in w Urzędzie Gminy Wiązownica na stanowiskach sekretarza gminy oraz zastępcy wójta.

Krzysztof Strent ukończył studia wyższe w zakresie geografii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Jest samorządowcem z dużym doświadczeniem, pracował przez kilka lat w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica, gdzie zajmował się sprawami technicznymi. Przez ponad trzy lata pełnił funkcję dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Wiązownicy. Pod koniec 2014 roku rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy Wiązownica najpierw na stanowisku Sekretarza Gminy Wiązownica, a od listopada 2018 do listopada 2020 pełnił funkcję zastępcy wójta Gminy Wiązownica.

W naborze na stanowisko Sekretarza Miasta Jarosławia oferty złożyło 4 zainteresowane pracą osoby, spośród których tylko jedna spełniła wymagania formalne. Powołana przez Burmistrza Miasta Jarosławia komisja rekrutacyjna uznała, że kandydat ten spełnił również wymogi merytoryczne, poparte testem kwalifikacyjnym oraz rozmową kwalifikacyjną.  

Krzysztof Strent rozpoczął pracę na stanowisku Sekretarza Miasta Jarosławia w piątek, 13 listopada 2020 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...