Spisałeś się przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym? Jeszcze nie? A wiesz, dlaczego nie warto z tym czekać na ostatnią chwilę?

Tylko spisując się przez Internet w NSP 2021 możesz wziąć udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody. Do tej pory rozlosowanych zostało już 960 kart przedpłaconych o łącznej wartości 640 000 zł. Dołącz do osób które cieszą się swoją nagrodą! Jak wygląda losowanie? Losowanie podzielone jest na województwa. To oznacza, że z każdego województwa losowanych będzie 5 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł (nagroda I stopnia) oraz 10 kart przedpłaconych o wartości 500 zł (nagroda II stopnia). Dodatkowo do każdego zgłoszenia zwycięskiego I i II stopnia, wylosowane zostaną po dwa zgłoszenia rezerwowe. Aby wziąć udział w najbliższym losowaniu, które odbędzie się 2 lipca br. musisz zarejestrować kod najpóźniej do 30 czerwca br. Zrobisz to tutaj: https://loteria.spis.gov.pl/#formularz Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie https://loteria.spis.gov.pl/ . Oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś! W sprawie pytań dotyczących loterii prosimy o kontakt, numer 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...