Trudno jest prosić o pomoc, ale nie mamy innego wyjścia, kiedy chodzi o zdrowie i życie naszego dziecka. Dla synka wierzymy w cud – w to, że mnóstwo wielkich serc zjednoczy się, by dać Liamkowi szansę. Prosimy, pomóż nam, bo sami nie damy rady…” – to słowa rodziców 14-miesięcznego Liama chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Na portalu siepomaga.pl pod linkiem https://www.siepomaga.pl/liam na rzecz chłopca prowadzona jest zbiórka.

Ojciec chłopca pochodzi z terenu Gminy Krzywcza. Rodzina zwróciła się do Urzędu Gminy Krzywcza z prośbą o rozpowszechnienie informacji o zbiórce. I tak zrodziła się akcja charytatywna #krzywczachallenge, która polega na nagraniu filmu na portalu społecznościowym Facebook z wykonywania 10 przysiadów, nominowania do akcji kolejnych instytucji oraz wpłacenia dowolnej kwoty na zbiórkę dla Liama. Ponadto na Facebooku utworzona jest grupa licytacyjna, na której organizowane są licytacje na rzecz Liama.

Zachęcamy do wsparcia!