Departament Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego zachęca do zapoznania się z Biuletynem Informacyjnym Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim obejmującym tematykę dotyczącą wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego  na lata 2014-2020, a także szeroko rozumianą tematykę Funduszy Europejskich. Biuletyn jest kompleksowym źródłem informacji – w tym specjalistycznej na temat środków RPO i zasad realizacji projektów. Ponadto prezentowane są w nim dobre praktyki oraz wpływ Funduszy Europejskich na rozwój regionu.

Zachęcamy do lektury drugiego numery kwartalnika.

Biuletyn dostępny na stronie https://rpo.podkarpackie.pl/index.php/aktualnosci/2752-drugi-numer-magazynu-zobacz-zmian

Załączniki

• Pobierz Biuletyn Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.pdf