Autor: www.slowoseniora.pl

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na spotkania online w języku angielskim dla seniorów – Easy English (poziom podstawowy). Zajęcia poprowadzi Nelly – wolontariuszka z Francji, która będzie również promowała kulturę swojego kraju. Zajęcia będą odbywały się zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w okresie pandemii).
  2. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu (opcjonalnie: tablet/smartfon).
  3. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki/głośniki (mogą być wbudowane w laptopa).
  4. Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.
  5. Wiek 50+.

Terminy (czwartki):
25 listopada 2021 r.
2, 9, 16, 23, 30 grudnia 2021 r.
13, 20, 27 stycznia 2022 r.
3, 10, 17, 24 lutego 2022 r.
3, 10, 17 marca 2022 r.

Godzina: 11.00-12.00

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz zapisu dostępny na blogu wolontariuszy – Rajska Blog, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o zajęciach.

Kontakt:
Szkoła @ktywnego Seniora
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
31-124 Kraków, ul. Rajska 1, pok. 239 lub 243
tel.: 12 37-52-238 lub 12 37-52-285
seniorzy@rajska.info | www.rajska.info

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.