Na wniosek Burmistrza Miasta Jarosławia w marcu 2014 r. Rada Miasta podjęła uchwałę ws. przyjęcia programu JAROSŁAWSKA KARTA DUŻEJ RODZINY na terenie miasta Jarosławia.

Na wniosek Burmistrza Miasta Jarosławia w marcu 2014 r. Rada Miasta podjęła uchwałę ws. przyjęcia programu JAROSŁAWSKA KARTA DUŻEJ RODZINY na terenie miasta Jarosławia. Program adresowany jest do rodzin wielodzietnych, jak również stanowiących rodzinną pieczę zastępczą oraz Rodzinne Domy Dziecka z Jarosławia, bez względu na wysokość osiąganych dochodów, mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku, gdy dzieci uczą się lub studiują. 
Podejmując decyzję o wprowadzeniu Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny chciałem realnie pomóc tym wszystkim rodzinom, które mają troje i więcej dzieci. Zdaję sobie sprawę, że taka pomoc jest potrzebna, bo zazwyczaj - w dzisiejszej sytuacji gospodarczej - rodziny wielodzietne  każdą złotówkę przed wydaniem oglądają kilka razy. W miarę możliwości finansowych będziemy wprowadzali wszelkie możliwe udogodnienia i zniżki. Idziemy za przykładem innych miast, ale program dostosowaliśmy do naszych miejscowych warunków  -mówi burmistrz Andrzej Wyczawski.

Karta daje prawo do korzystania z ulg, zniżek, dopłat lub świadczeń oferowanych przez podmioty, które zgłosiły swój udział w realizacji programu.   

Wniosek, regulamin wydawania i zasad korzystania z „Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny”

Zostań partnerem programu

Katalog ulg

Uchwały, Zarządzenia, Porozumienia

Agnieszka Wilczyńska-Gemra

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...