Burmistrz Miasta Jarosławia ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2022 roku.

Treść Zarządzenia nr 37/2022 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 9 lutego 2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2022 roku wraz z załącznikami oraz pozostałymi wymaganymi drukami znajdują się poniżej w plikach.

Barbara Brzezińska

• Pobierz Zarządzenie_nr_37_2022_Burmistrza_Miasta_Jarosławia.pdf
  • Pobierz 37Oświadczenie o nie posiadaniu zobowiązań wobec Gminy Miejskiej Jarosław.docx
  • Pobierz 37oferta-realizacji-zadania-publicznego.docx